Astar

Astar

Elka Kapitone Astar

Elka Kapitone , modaya uygun astar ve ürün yelpazesi ile tüm tekstil sektöründe hizmet vermektedir.çeyrek asırdır tekstil sektörüne farklı bir soluk getiren müşterilerin istek ve taleplerini göz önünde bulunduran firmamız,kapitone imalatı,kumaş,elyaf ve  astar çeşitleri ile hizmetlerini yürütmektedir.

Tüm  sektörlerde kullanılan ürünlerimiz, polyester tafetta, saten astar, karışımlı astar, mikro, baskılı ve jakarlı olarak tüketime sunulmaktadır. Farklı desenlerdeki astarlar ile işlediğimiz kapitone modellerimiz, mont ve kabanlarda sıcak tutma özelliğinin dışında güzel bir görünüm de sağlamaktadır.

Astar çeşitlerinde sizlere geniş seçenekler sunan firmamız, 1992 yılından bu zamana kadar siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler vermektedir.

Kapitone astar ürünleri ve çeşitleri konusunda profesyonel çözümler sunan ELKA Kapitone, tam olarak memnun kalacağınızı garanti ettiği hizmetler sunar. Gönlünüz rahat bir şekilde firmamızı ve kaliteli hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Tamamen müşteri talepleri doğrultusunda hareket eden firmamız, her türlü renk ve gramaj astarları hizmetinize sunmaktadır.  modaya uygun ürün yelpazesi ile tekstil sektöründe hizmetlerini yürütmektedir.

Sizlerde kapitone modellerimiz, kumaş, astar, elyaf ve diğer çeşitlerimiz için ELKA KAPİTONE ile iletişime geçebilirsiniz.