Mikro Astar

Mikro Astar

Elka Kapitone Astar

1992 yılında hizmete başlayan firmamız, kapitone kumaş üretimi yanında kapitone astar çeşitleri ile de hizmet sunmaya devam ediyor. Mikro astarlarda her ihtiyaca cevap vererek geniş renk yelpazesi ile her sektörün ilk tercihi olarak en kaliteli hizmeti sunuyor. Tarzından ve kalitesinden ödün vermeyen firmamız, profesyonel ekibi, kaliteli hammadde seçimi ve son teknoloji üretim makine ve ekipmanları ile her ihtiyaca profesyonel bir şekilde cevap veriyor.

Mikro astar ihtiyacı olanlara yüksek kalitede ve en hesaplı fiyatlarla hizmet sunan firmamız, en uygun ödeme koşulları ile tüm mikro astar çeşitlerinde fark yaratmaktadır.
mikro astar en fazla kullanılan astar çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Her mekan ve her ihtiyaca uygun tekstil ve giyim sektörü için farklı renk seçenekleri ile başka bir adres aratmayan firmamız, yüksek kalite standartlarında daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Giyimde ana kumaşın vücuda temasını engelleyen ve giysilere sık ve temiz bir görünüm sağlayan mikro astarlar uzun ömürlü ve konforlu astara ihtiyacı olanlar için idealdir.

Geniş ürün yelpazesi ve renk seçeneği ile hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız, mikro astar taleplerine en kısa sürede cevap vermekte, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli micro astarları sunarak sektörün lider firması olmaya devam etmektedir.