Polyster Astar

Polyester Astar

Polyester Astar Çeşitleri

Polyester AstarGünümüzde kumaş astarı oldukça farklı olabilir. Bu kumaştan en az dört çeşidi vardır: ipek, saten, tafta, dimi, ve diğerleri. Bir kişinin doğal nem emilimi hemen hemen tüm koşullarda vücudunuz için belirginleşir; bu materyallerin tümünü polyester astar solunabilir kumaş listesine ekleyebilirsiniz. Emme işlemi sırasında giysinin dış tabakasına anlık bir nakliye yapılmalıdır. En şaşırtıcı şey, kaplama malzemelerinin hiçbir deformasyona uğramaması ya da “eskime” etkisi yaratması neredeyse söz konusudur. Batırılmış olmalarının yanı sıra, uzunluk veya genişlik açısından gergin değiller, ki bu aslında büyük bir artı. Bir başka önemli faktör hipoalerjenik materyal vermenin kolaylığıdır.

Modern kaplama malzemeleri spor için yaygın olarak kullanılmaktadır. Böyle kumaşların spor kıyafetine ihtiyacı olmadığı yerlerde. Fakat onun adına bile, astar kumaşları sadece iç dekorasyon için kullanılır.

Polyester Astarın Kullanım Alanları

İlk kumaş türü dikiş elbiseleri ve eteklerde kullanılan özel bir malzemedir. Viskon kumaş olarak, statik elektriğe dayanıklı değildir. Her biri tek başlarına duran birçok tafta türü vardır. Örneğin sertleşmek için katı tafta etekleri kullanılır.

Polyester Astar – giyimde kullanılan en dayanıklı sentetik kumaşlardan biridir. Buna ek olarak, bu malzeme sıklıkla giyim temel bir üretim olarak kullanılır. Yakın zamanda seçilen ikincil kumaş, pozitif faktörlerin arka planında polyestere güç ve şıklık kazandıran diğer kumaşların polyester astar harmanı ile yakın bir geçmişte popüler hale geldi. Bu kumaşı astar malzemesi olarak düşünürsek, bir ceket veya kış ceketi alırsanız, kaliteli malzemeler için idealdir. Kapitone işi genelde her kumaşla yapılabilir. Tek parça dikildiği gibi baklava, üçgen, kare gibi birçok şekillerde de dikilebilir. Kapitone kumaşlar önceleri ev tekstil ürünleri, yelekler, montlar, çekeklerde karşımıza çıkmaktaydı. Günümüzde ise bu kumaşlar botlarda ve çantalarda da sık sık rastlamak mümkündür.

Kapitone Kumaşın Kullanım Alanları Nelerdir

Çok eski zamanlardan beri kullanılan bu kumaş günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam edilmektedir. Kapitone, astarlı kumaşlar günümüzde konfeksiyon işlemlerinden geçirilerek çeşitli moda ürünlerine dönüştürülür. Bunlar mont olsun, kazak olsun montların iç astarlarında, pantolonlarda kullanılmaktadır. Kapitonenin kullanıldığı diğer bir alanda ev tekstilidir. Günümüzde bu sektörde en iyi konumda olan Elka Kapitone fabrikası yenilikçi hamlelerle dünya teknolojisini müşterisinin ayağına getiren Elka Kapitone fabrikası müşteri memnuniyeti için başarılı olmayı kendine ilke edinmiştir. Sektörde en iyi firmalar arasında ilk sıralarda olan bu firma başarılı olmalarının en önemli sebeplerinden biri üretilen ürün kalitesi üretimlerinde en son teknolojilerin kullanılması, kaliteli hammadde seçilmesi en önemli faktörler arasındadır. Ayrıca bu firmadaki uzman çalışanlarının da titiz çalışması sonucunda da firma bu sektörde en iyi firma olmaktadır.

Kapitone, kumaş, elyaf ve astar üreten yenilikçi bir firma olan bu Elka Kapitone fabrikasında her türlü kumaş üreten sürekli kendini yenileyen başarıdan başarıya koşan, sürekli ilklere imza atan bir firmadır. Kapitone kumaşları her şekle uygun şekil ve modeller veren çeşitli son model makineleriyle her çeşit model seçeneği sunmaktadırlar. Firma Ülkemizde en iyi firmalar arasında olup ve başarıyı kendine görev olarak üstlenmiş müşteri memnuniyetini sürekli düşünen, bu işi ilke haline getirmiş başarılı bir firmadır.