Elyaf

Elyaf

Elka Kapitone Elyaf

Elyaflar tekstil sektörünün olmazsa olmaz başlıca öğelerinden birisini oluşturmaktadır. Gerçekten de onu bu kadar değerli kılan ve bu kadar onun ön planda tutulmasını sağlayan etmen nedir, Elyafın sıcaklığı, kapitonenin ürünlerinize kattığı şıklık ve zerafet;

ELKA,  elyaftan kapitone üretimi gerçekleştirmekte olan bir tekstil firmasıdır. Kuruluş tarihi 1992. Kurulduğu zamandan beri daima müşterilerinin taleplerini dikkate alarak kapitone üretimi ortaya koyarak hareket etmiştir. Sürdürdüğü tüm bu çalışmalarda  firma prensibinin daima müşteri odaklı çalışma ilkesine dayandığını bir kere daha kanıtlamaktadır.

Tekstilde  sık kullanılan ham maddelerden biri de elyaftır. Elka olarak fabrikamızda normal elyaf, silikonlu elyaf, ütülü elyaf, ütülü silikonlu elyaf ütülü siyah elyaf ve  mikro elyaf olmak üzere çeşitli malzemelerle  üretimler yapabilmekteyiz. Elyaflar değişik gramajlarda  kullanım alanlarına ve müşterilerimizin tercihlerine göre  ayrılmıştır. Tercih edilen kullanım alanlarına  gore de  satışa sunulmaktadır. Elyaflar dokuma sektörünün ham maddesi olarak bilinse de hem ham madde olarak kullanılabilir  hem de birçok alanda direkt malzeme olarak da kullanılabilmektedir. Çeşitleri ile birlikte üretim ve kullanım alanları da değişmektedir.

Fabrikamızda kapitone imalatının yanı sıra kumaş, astar, ve  elyaf çeşitlerinin satışı da yapılmaktadır. En kaliteli ürünleri , en hızlı terminle , en cazip fiyat , en uygun ödeme koşulları , en hızlı servis ile hizmetinize sunmaktayız.