Fason

FASON KAPİTONE

İhtiyaçlarınıza hızlı cevap verebilmek için müşterilerimizin kendi kumaşlarına her türlü kapitone işlemi fason olarak yapılmaktadır.Bu işlemde kumaş müşteri tarafından gelir.diğer işlemler firmamız tarafından yapılarak hızlı ve kaliteli olarak müşteriye teslim edilir. ELKA Kapitone olarak 1992 yılından bu yana hiç ara vermeden hizmet vermekteyiz. kapitone ürün pazarlaması yapan firmamız, sektörde lider firmalar arasında kaliteden ve işleyişten ödün vermeden yer almaktadır. Son teknolojik makinelerle hizmet veren fabrikamızla her türlü kumaşı istenilen her desende üretmeye devam ediyoruz.

Günde onbin mt kusursuz kapitone ürün üretiyoruz.hazır kapitone stışının yanında, fason imalat, normal dikiş,iğne ardı dikiş, çift iğne, nakış kapitone, enine ray ve full bilgisayarlı desenlerle hizmet veren firmamız, elyaf alanında da normal elyaf, slikonlu elyaf, ütülü elyaf, ütülü slikonlu elyaf, siyah ütülü elyaf ve mikro elyaf hizmetlerini vermeye devam ediyor. astar ve kumaş çeşitleri satışına devam eden firmamız her türlü özel siparişlere cevap vermektedir.

Sektörün en büyük firmalarından biri olan ELKA Kapitone  profesyonel çalışan personeliyle birlikte, alanında uzman tasarımcılarımızla, 7 gün 24 saat makineleri hiç kapatmadan çalışıyor.  ELKA Kapitone olarak her yıl yeni desenler, yeni teknikler, şık modeller ve daha kullanışlı, uzun ömürlü ürünler üretmek üzere çalışıyoruz. Her zaman yaptığımızın en iyisini ve en güzelini yapmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve siparişleriniz için ister telefonla, ister internet sitemiz elkakapitone.com aracılığıyla, isterseniz de Merter’deki fabrikamıza gelerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.