Full Bilgisayarlı Desenler

Kapitone Full Bilgisayarlı Desenler

Kapitone, yalnızca giyim ve aksesuar alanında kullanılan bir teknik olmanın oldukça ötesinde; geçmişten günümüze kadar olan süreçte pek çok battaniye, perde ve diğer ev ürünlerinde de başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu anlamda gelişen sanayi ürünleri ve bilgisayar yazılımları da üretilen kapitone tarzı ürünlerde farklı tasarım ve desenlerin daha yoğun ve aktif olarak kullanılmasına imkan tanımıştır. Bu fırsatlar ve imkanlar dahilinde daha kaliteli ve daha fazla detaya sahip tasarımda kapitone ürünleri üretmek mümkün hale gelmiştir.

Tekstil ürünleri alanında kapitone tasarımları; kapitone üretimi yapan aynı zamanda astar, kumaş ve elyaf ürünlerimiz ike sektörün öncü isimlerinden birisi olan ELKA olarak müşterilerimize ve tüm tekstil sektörüne birbirinden farklı tasarımlara sahip ve farklı desenlerde kapitone üretimini başarı ile gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz tüm tasarımlar ve kaliteli ürünler ile müşterilerimize ve tekstil sektörüne yalnızca geniş tasarım yelpazesinde kapitone modelleri değil aynı zamanda uygun ödeme imkanları ve fiyat tekliflerini de sonuna kadar sağlıyoruz.

Bilgisayarda Tasarlanan Kaliteli Kapitone Desenler

Tekstil sektörünün 1992 yılından bu zamana kadar öncü ve ‘kaliteli hizmet’ sloganını benimsemiş ELKA Kapitone firması olarak teknolojinin gücüne inanıyor fakat aynı zamanda asırlardır süren geleneklerimizi de sürdürüyoruz. Bu anlam da Anadolu’dan Marmara’ya kadar geçmişten günümüze kadar olan tüm tarihi ve kültürel desenleri, motifleri kapitonelerimize yansıtıyoruz. Yalnızca geçmişten bu güne uzanan kapitone motiflerini değil aynı zamanda müşterilerimize ve tekstil sektörüne modanın en yeni tasarımlarını da sunuyoruz.

ELKA Kapitone firması olarak, fabrikamızda üretmiş olduğumuz tüm kapitone ürün ve desenlerinin tasarımlarını uzman yazılımlar ile bilgisayar aracılığı ile tasarlıyor ve yine özel makinelerde bu harika ötesi tasarımları kapitonelere döküyoruz. Bu anlamda firma olarak tüm tasarımlarımızı bilgisayar yazılımları üzerinden hazırlamaya özen gösteriyoruz. Bu sayede tüm modellerde ki kapitonelerimizde desenlerin uyumunu, perspektif ve eşitliğini en milimetrik hesaplara göre sorunsuz olarak hazırlıyor ve üretimini gerçekleştiriyoruz.

Geniş Bir Tasarım Ve Renk Yelpazesine Sahip Kapitoneler

Firmamız bünyesinde üretilen ve tasarımlarının tüm hakları yine aynı şekilde ELKA Kapitone olarak firmamıza ait olan kapitone modelleri, müşterilerimize ve tekstil sektörüne oldukça geniş ve kapsamlı bir yelpazede sunulmaktadır. Bu anlamda standart üretime sahip kırk sekiz farklı kapitone deseni müşterilerimize sunulmakta ve satışa çıkarılmaktadır. Tüm kapitone desenlerimiz bilgisayarlarda dikkatli ve hassas çizimler ile yapılmakta ve imalatı gerçekleştirilmektedir.

Sınırsız renk kataloğu ve kumaş türünde tekstil sektörüne kapitone üretimini mümkün kılan ELKA olarak her birisi farklı ve özel tasarımları müşterilerimize gururla sunuyoruz. İnternet adresimizde ve bayiliklerimizde bulunan tüm desen kataloglarımızın yanı sıra müşterilerimize özel tasarımları da firma olarak başarılı bir şekilde en kaliteli ürünler ve büyük bir hassasiyet ile üretiyoruz.

Kişiye Özel Tasarım Ve Desenler İle ELKA Kapitoneler

Söz konusu kapitone olduğunda, ELKA Kapitone firması olarak standartları yıkmanın ve tekstil sektörüne yeni tasarımları kazandırmanın büyük bir gereklilik olduğunun farkındayız. Bu nedenden ötürü yalnızca standart ve hazır kırk sekiz farklı kapitone deseni ile kalmıyor, her sezon ve dönemde tasarımlarımıza yeni desenler ekleyerek desen kataloğumuzu bir adım daha büyütüyoruz.

Her birisi özel olarak bilgisayar yazılımları aracılığı ile uzman sanat tasarımı çalışma arkadaşlarımız tarafından hazırlanan kapitone desenleri müşterilerimize uygun fiyat teklifleri ve kaliteli malzemeler ile sunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra ELKA Kapitone olarak tüm desen kataloğumuzun yanında tekstil sektöründe veya şahsi olarak bizimle çalışmak isteyen tüzel kişiler ve firmalara kendi tasarım ve istekleri doğrultusunda hazırlanan özel kapitone desenlerini de sunuyor, hazırlıyor ve firmamız bünyesinde üretiyoruz.