Nakış Kapitone

Nakış Kapitone

Kumaşın altına elyaf, tela ve  farklı dolgu malzemeleri kullanılarak hazırlanan kapitone, günümüzde ev tekstilinden hazır giyime, ayakkabıdan çantaya kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle sağlamlık ve kalınlık gerektiren işlerde akla ilk olarak nakış kapitone ürünü gelir. Masa örtüsü, yatak örtüsü, koltuk, sandalye, mont, yelek ve çanta gibi ürünlerde yoğun kullanıma rağmen dayanıklılık gösteren kapitone şık duruşu ile de ürüne değer katar.

Tecrübe ve kalitenin buluştuğu ELKA KAPİTONE olarak, müşteri taleplerine uygun çözümler üretiriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız uzun yıllardan beri mevcut çizgisini korur ve daima ileri gider. Kapitone imalatında;  nakışlı kapitone, yatay desenler ve full bilgisayarlı desenler ile müşteri taleplerine odaklanan hizmet anlayışımız ortaya istenen ürünün yüksek kalitede çıkmasını sağlar.

Profesyonel bir ekip ruhu ile işini en iyi şekilde, en kısa zamanda ve en uygun fiyat politikasıyla vermeyi bir çalışma prensibi haline getiren ruhumuz, başarının müşteri memnuniyetinde gizli olduğunun bilincindedir. Hemen her kumaş türü ile hazırlanabilen kapitone siparişleri, yüksek metrajlarda ve hızlı terminlerle  özel olarak belirleniş desenlerde de üretilebilir.

Geleneksel el sanatlarının güncel moda ile birleşmesini sağlayan nakışlı kapitone ürünlerinin en çok kullanıldığı sektörler arasında; ev tekstili ve hazır giyim sayılabilir. Çanta ve ayakkabı da kullanılan işleme, ürünlerin daha zarif görünmesini ve korunma amacıyla kullanılmasını sağlar. Özellikle kışlık ürünlerde çok sık rastlanan kapitone, dünyanın tanıdığı markaların da koleksiyonlarında yer verdiği bir ürün olarak dikkat çeker.

Kaliteli hammadde seçimi konusunda uzman olan ekiplerimiz, temiz işçilik konusunda  özel bir yere sahiptir. Yenilikçi bir vizyona sahip yönetim kadrosu ve dünya teknolojilerinden maksimum fayda sağlamak hedefiyle yaptığı işin en iyisini ortaya koymayı amaçlayan  kadromuz; kumaştan kapitoneye, astardan elyafa kadar akla gelen her türlü siparişi en kısa sürede  temin eder.