Montluk Kapitone Kumaş

_Kapitone

Desenlerimiz

Kapitone ve diğer alanlarda yaptığımız hizmetlerle geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız, her türlü iplik, renk ve desenle hayalinizdeki nakışlı kapitoneyi gerçeğe dönüştürecektir. Vereceği hizmeti son teknoloji makineleri ve yazılımları ile yapacak olan firmamızın, makine parkurunu ve üretim ortamını buradan inceleyebilirsiniz. Sektöre yenilikçi anlayışı ve kalitesi ile fark yaratan firmamız sizler için üstün hizmet sunuyor.

Firmamızın sağladığı ürün ve hizmetleri incelemek, kişiye özel hizmetlerimiz hakkında bilgi almak; kapitone desenler, kumaş, astar, ve elyaf çeşitlerine Elka Kapitone kalitesinde ulaşmak için lütfen web sitemizi inceleyin. Aklınıza takılan, bilgi almak istediğiniz veya önerileriniz içinse lütfen bizimle iletişime geçin.

01

KULLANIM ALANLARI

Kapitone, iki kumaşın arasına dolgu malzemesi kullanılarak desenlerle işlenen bir sanattır. Tecrübeli iş arkadaşlarımız ve her zaman teknolojiye uygun gelişmelerle özümsediğimiz iş anlayışımız ile sizlere kapitone kalitesini birçok alanda sunuyoruz.

_Elka Kapitone

Kapitone Desenlerimiz