_Mont İçin Kapitone

Montluk Kapitone Kumaş Üretimi

Montluk Kapitone, mont için kapitone kumaş üretimi ile müşterilerimize kalitesi yüksek kapitone kumaşlar üretiyoruz.

Kapitone kumaş, şişme mont kumaşı, elyaflı kapitone mont kumaşı isteyenler için istenilen desenlerde üretimi yapabiliyoruz.

Elka Kapitone, 30 yıllık kapitone üretim geçmişiyle isteklerinize hızlı ve sürdürülebilir çözümler üretiyor.

Montluk kapitone ve diğer kapitone kumaş çözümleri için  lütfen bizimle iletişime geçin.

ELKA KAPİTONE

Elka Kapitone 1992 yılından itibaren kapitone kumaş üretiminin lider firmalarından biridir. Yıllardır elde ettiğimiz deneyim, desen ve üretim kapasitesinden yararlanmak için bizimle çalışabilirsiniz. 2022 yılında Elka Kapitone: “kapitone mont kumaşı, montluk kapitone kumaş, kapitone kumaş fiyatı, mont kumaşı fiyatları, şişme mont kumaşı, şişme montluk kumaş, kapitone montluk kumaş, montluk kapitone kumaş fiyatları”
aramaları üzerinden gelen müşterilerine en iyi kumaşları üretti.

Sınırsız desen, ürünlerinize değer katacak etkili üretim çözümleri için hemen bizi arayabilirsiniz.

01

MONT İÇİN DESENLER

Kapitone, iki kumaşın arasına dolgu malzemesi kullanılarak desenlerle işlenen bir sanattır. Tecrübeli iş arkadaşlarımız ve her zaman teknolojiye uygun gelişmelerle özümsediğimiz iş anlayışımız ile sizlere kapitone kalitesini birçok alanda sunuyoruz.

Kaliteli Kapitone Kumaşlar

Kapitone her türlü kumaştan üretilmektedir. İnce kapitone, kalın kapitone gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kapitonelere dolgu yapılarak daha zengin ve estetik durması sağlanır. Ayrıca rüzgar geçirme oranını en aza indirir.

Desen olarak çok fazla çeşidi olan kapitone kumaş herkese ve her kesime uygundur. Desen çeşitlerinde baklava, kare, üçgen, dikdörtgen, yuvarlak, kalp, yıldız, beşgen, altıgen gibi bir çok şekilde üretilebilir. 

Her çeşit kumaştan çok desenli kapitone kumaşlar için hemen bizi arayabilirsiniz. Şimdi Tıkla Hemen Ara.

_Elka Kapitone

En Çok Kullanılan Desenler

Kaliteli Montluk Kapitone Kumaşlar

Kapitone kumaş kabanlarda, montlarda, ceketlerde kısacası dış giyimde kullanılan bir kumaş türüdür. Genellikle baklava desenli kabartmalı kumaşlardır.

Çok Çeşitli desenlerden üretilebilir. Kumaşın üzerine 180 veya 360 derece desen yapılabilir türdendir. Görüntüsü ile can alıcıdır. Soğuk geçirmez tasarımı ile mont için ideal yapıdadır. Sünger, elyaf, keçe gibi malzemeler ile kullanılabilir türdendir. 

Tüm bu özelliklere sahip olan kapitonelerimiz, terletmez, yıpranmaz ve uzun ömürlü yapısı ile kullananları memnun eder.

Her çeşit kumaştan çok desenli kapitone kumaşlar için hemen bizi arayabilirsiniz. Şimdi Tıkla Hemen Ara.

Montluk Kapitone Desenleri

Montluk kapitone kumaş kabanlarda, montlarda, ceketlerde kısacası dış giyimde zamana uygun bir desende üretilebilir. Modaya veya tasarladığınız ürüne göre desenleri sizin için üretebiliriz.

Kapitone · Diğer Kullanım Alanları