1992 Yılından
Günümüze
Elka Kapitone

0 milyon+
metrekare üretim
0 +
binden fazla desen
_ELKA KAPİTONE

Hakkımızda

Kaliteyi ve her zaman daha iyisi olmayı hedef alarak müşteri memnuniyeti ile başarımızı gösterdiğimiz bu yola 1992 yılında çıktık. Çizgimizi bu güne kadar bozmadan, her zaman gelişip ilerleyerek lider firmalar arasında farkımız ile yer alıyoruz.

Ürettiğimiz ürünün kalitesi; en son teknoloji ve yeniliklerin kullanılması, kaliteli hammadde seçimimiz ve işini severek yapan tecrübeli uzmanlarımızın özenli çalışmasının sonucudur. Ticari faaliyetlerine yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içerisinde devam eden şirketimiz her artı değerin ülke geleceğimiz için konan bir tuğla olduğunu düşünerek hareket etmektedir.

Standart ve var olan bu sistem içerisinde kendimize yer bulmayı değil yenilikçi, tecrübeli ve pratik çözümlerle sağlam adımlı bir ARGE çalışması sunarak rakipsiz bir hizmet vermeyi ilke edindik. Sektörümüze kazandıracağımız yeni çözümler, üretimler ve ürünler bizi sevindirerek gurur kaynağımız olacaktır. Doğru yolda emin adımlar atarak ilerleyen firmamız uzun yıllar boyu yenilikçi ve köklü hamlelerle en yeni teknolojileri sizlere sunarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sizlere değerli bir hizmet ve kaliteli ürünler ortaya sunmak varoluş nedenimiz ve mutluluğumuzdur.

Misyonumuz

1- Kaliteli ürünler üreterek tekstil sektörünün kalite seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmak.

2- İnsana ve teknolojiye yatırım yaparak düşük maliyetlerle kaliteli üretim gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak.

3- Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

Değişen teknoloji ve ihtiyaçların ışığında üretim, hizmet ve iletişim kalitemizi uluslararası standartlarda tutmak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak ülke ekonomisine, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde artırmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetinin başarımızda büyük bir yeri olduğunu düşünüyoruz, bu düşünce dahilinde çalışanlarımızın tecrübe, istek ve becerilerini geliştirerek sürdürmeleri için yüksek motivasyonlu bir çalışma sistemi içerisinde üretim yapıyoruz. Çalışan memnuniyetinin düzenli devamlılığı için yüksek motivasyonlu ve huzurlu bir iş ortamı içerisinde üretim yapmak, sektörümüzde en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumda sürekliliğini korumak en büyük gayemizdir. Prensiplerimizin ışığında duruşumuz ile sektörde bulunduğumuz yeri daima koruyacağız..