1992 yılında kurulan firmamız başladığı günden beri sizlere en kaliteli kapitone hizmetini birçok sektörde sunmayı hedefliyor. Müşteri isteklerini kendi yolu olarak belirleyen firmamız tecrübeli iş arkadaşları ile en iyi üretimi ortaya koymak için çalışmakta.

İki kumaşın arasına elyaf gibi dolgular konulup işlenmesi ve dikilmesiyle ortaya çıkan ürüne kapitone denir. Kapitone kumaş genellikle sağlamlık ve kalınlık gerektiren işlerde kullanılır. Bu yöntemle otomotiv sektörüne, tekstil sektörüne ve mobilya sektörüne ürün hizmeti sunar.

Giyim Sektöründe; giyim denince aklınıza gelecek eşyalarda sıklıkla kapitone kullanılmaktadır. Özellikle mont ve kazaklarda tercih edilir.

Mobilya Sektöründe; koltuk kaplama ve sandalye gibi mobilya eşyalarına şıklık katar.

Ev Tekstili; aslında evlerinizin içerisinde birçok yerde görebilirsiniz. Yastık, yorgan gibi oda eşyalarında, rulo besleme gerektiren eşyalarda ve perdelerde karşınıza çıkabilmektedir.

Tekstil Sektöründe; kapitone sıcak tutması ve sağlamlığı ile bilinmektedir. Mont, çanta ve ayakkabı gibi dış giyimlerde sıkça kullanılır.

Otomotiv Sektöründe; araba döşemelerinde ve kılıflarınızda aracınıza şıklık katmanız için üretilmektedir.

İletişim sayfamızdaki numaradan arayabilirsiniz. Mail adresimizden ya da iletişim formundan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elka Kapitone olarak kapitone üretimi yapmaktayız. Kumaş, astar ve elyaf üretimini değil işlemini yaparak kapitoneye şıklık katıyoruz. Kaliteli hammadde tercihimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.