_ Elka Kapitone

Üretim

Kapitone ve diğer alanlarda yaptığımız üretimlerde geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız, her türlü iplik, renk ve desenle hayalinizdeki nakışlı kapitoneyi gerçeğe dönüştürecektir. Bu üretimi son teknoloji makineleri ve yazılımları ile yapacak olan firmamızın, makine parkurunu ve üretim ortamını buradan inceleyebilirsiniz. 

Sektöre yenilikçi anlayışı ve kalitesi ile damga fark yaratan firmamız sizler için üstün hizmet sunuyor.

Firmamızın sağladığı ürün ve hizmetleri incelemek, kişiye özel hizmetlerimiz hakkında bilgi almak; kapitone desenler, kumaş, astar, ve elyaf çeşitlerine Elka Kapitone kalitesinde ulaşmak için lütfen web sitemizi inceleyin. 

Aklınıza takılan, bilgi almak istediğiniz veya önerileriniz içinse lütfen bizimle iletişime geçin.

_Makine

Parkurumuz

Kapitone ve diğer alanlarda yaptığımız üretimlerde geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız, her türlü iplik, renk ve desenle hayalinizdeki nakışlı kapitoneyi gerçeğe dönüştürecektir. Bu üretimi son teknoloji makineleri ve yazılımları ile yapacak olan firmamızın, makine parkurunu ve üretim ortamını buradan inceleyebilirsiniz. Sektöre yenilikçi anlayışı ve kalitesi ile damga fark yaratan firmamız sizler için üstün hizmet sunuyor.

Firmamızın sağladığı ürün ve hizmetleri incelemek, kişiye özel hizmetlerimiz hakkında bilgi almak; kapitone desenler, kumaş, astar, ve elyaf çeşitlerine Elka Kapitone kalitesinde ulaşmak için lütfen web sitemizi inceleyin. Aklınıza takılan, bilgi almak istediğiniz veya önerileriniz içinse lütfen bizimle iletişime geçin.